Kaie
Idee taimedega tegeleda oma asja ajades oli meeles mõlkunud juba mitmeid aastaid kuni ühel päeval sai selgeks, et nüüd tuleb asi lihtsalt ära teha.
Olen 10 aastat olnud botaanika ja eluslooduse õppeainete õppejõud, samuti töötanud Tallinna Botaanikaaias, Eesti Loodusmuuseumis ja vabakutselise botaanikuna. Botanicus ühendab minu jaoks kõiki neid tegevusi, mida ma põhitöö kõrvalt olen alati teha tahtnud või veidi ka teinud - eriliste taimede kasvatamine, tšillipiprad, taimekunst ja loodushoid. Pikk kogemus õppejõuna ning praktiline töö looduskaitse valdkonnas on mind kujundanud selleks, kes soovib parimaid praktikaid kasutades jagada oma teadmisi ja töö vilju ka teistele.Tiina
Selle 6 aasta jooksul, mil olen töötanud Tallinna Botaanikaaia avamaa aednikuna, olen näinud külastajate üha suurenevat huvi taimekasvatuse vastu. Erinevate ilu- ja maitsetaimede seast on kujunenud oma lemmikud ja nende kasvatamisele ma tahan keskenduda, Botanicus annab selleks suurepärase võimaluse. Vähem tuntud ja veidi eksootilistema taimede kasvatamine pakub rõõmu ja huvi ning tore on seda teistega jagada.